Grimoár

Neohodnoceno
Akce Tip
Grimoar 2

Nová kniha od oblíbeného autora fantastiky Vlado Ríši, nazvaná Grimoár, je na skladu a my spouštíme její ostrý prodej...stejně jako v případě předchozích Vladových knih se dostane na všechny, kteří to stihnou dříve, než ostatní zájemci...doporučuje 10 z 10 buldoků ;-)

350 Kč 350 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Raymond je mladý, velice šikovný zloděj a technomág. A možná i něco víc...

Jeho návštěvy již „pocítilo“ mnoho boháčů. Avšak i mistr tesař se však někdy utne a paní štěstěna se ten den špatně vyspala. Ocitl se v královské mučírně, a to není místo, které by kdokoli chtěl jen tak navštívit. Dostává však na vybranou – kat, nebo jedna „práce“ pro královského čaroděje. V nouzi není co řešit, ale mladík si neuvědomuje, že jeho volba mu převrátí celý dosavadní život. Jeho osud se právě propletl s politikou a záměry nejmocnějších pánů světa. Mezi honorací, pro kterou je zrada, zákeřnost, odstranění nepohodlných anebo již nepotřebných lidí lehčí než lusknutí prsty, Raymond musí přežít a vybojovat si své místo na slunci.

V knize se potkáte s mnoha nadpřirozenými bytostmi a hlavně musíte být na pozoru před autorem - v textu jsou poschovávány různé narážky, odkazy a jinotaje.

Tak honem pro ní, bude brzy pryč.

Kód Kód: 147
Jméno značky: Časopis XB-1, s.r.o.
Kategorie: Knihy XB-1
Hmotnost: 0.5 kg