Andělé a Démoni

Neohodnoceno
Akce Novinka Tip
andele1

Sbírka fantasy povídek "Andělé a Démoni", vytažená z popela vám jistě známým autorem fantastiky Vlado Ríšou, míří pomalu do tiskárny a my spouštíme její předprodej, kdy si knihu až do konce srpna budete moci koupit s velmi zajímavou slevou...dotisky dělat nebudeme a o předprodané výtisky navýšíme celkový náklad.

Zajistěte si tuto pro nás knižní událost roku, kterou otvírá skvělá (jak jinak) práce naší kamarádky a redaktorky Františky Vrbenské a uzavírá ji pak dosud nepublikovaná povídka od  naší bohůmžel zesnulé kamarádky Jany Rečkové!

375 Kč 375 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Česká fantasy antologie Andělé a démoni ušla strašně dlouhou cestu od zadání k vydání. Původně ji v roce 2016 připravovalo nakladatelství Straky na vrbě s editorem (tehdy) Martinem Darionem Antonínem (nyní Martina Darian Antonín).

Pěkně se tehdy sešly povídky - a bohužel taky komplikace. Když už se je podařilo odstranit, udeřil Covid a pak následoval útlum knižní produkce...některé z povídek si publikovali trpělivost pozbývající autoři jinde, editor i nakladatelství na knihu rezignovali.

Zůstala bezprizorná … přesněji řečeno dokud se jí neujal nakladatel a editor Vlado Ríša, který soubor doplnil o povídky zbrusu nové, plus několik původních, přepracovaných do ještě lepší formy.

Knížka míří do tiskárny, je tedy vítězně v cíli - spojenými silami nebes i podsvětí; v sebevědomé originální vizáži s novou obálkou Dana Růžičky a na 352 stranách vám nabídne povídky těchto autorů: 

Františka Vrbenská, Karel Doležal, Šárka Glasslová, Vlado Ríša, Markéta Gajdošová, Ondřej Rindt, Anna Winterová, Lucie Lukačovičová, Tomáš Bandžuch, Julie Nováková, Jana Doležalová,Hanina Veselá, Dan Tučka, Petra Lukačovičová, Monika Freyová, Jana Rečková.

Kód Kód: 850
Jméno značky: Časopis XB-1, s.r.o.
Kategorie: Knihy XB-1
Hmotnost: 1 kg