Cena

279280
1279280

Značky

Položek k zobrazení: 1
Invaze rušivých elementů
279 Kč bez DPH
279 Kč
 
Detail
Skladem (>5 ks)
1 položek celkem

Představujeme vám naši novinku, kategorii SFFH knihy – jedinečnou sbírku SFFH (sci-fi, fantasy, horor) literatury, která překračuje hranice vaší představivosti a které jsme nevydali my. Vstupte do světa, kde každá stránka obrací realitu naruby a kde se každý příběh stává vaším nejbližším dobrodruhem.

Naše knihy jsou pečlivě vybrány z dílen autorů, kteří sdílejí stejnou vášeň pro žánr SFFH jako my – a vy, naši oddaní čtenáři. V lednu 2024 jsme otevřeli dveře do světa, kde si můžete vybrat to nejlepší od různých nakladatelů, mnohdy našich přátel, kteří jsou stejně zanícení a nadšení pro fantastické příběhy jako my.

Proč si vybrat právě naše knihy? Protože víme, co vás na SFFH literatuře baví. Přinášíme vám příběhy, které vás vtáhnou do děje a nedovolí vám odložit knihu, dokud ji celou nepřečtete. Naše sbírka je jako tajný portál do světů, kde jsou možné věci nemožné a kde každý den může být dobrodružstvím.

Při výběru knih dbáme na to, aby byla každá z nich zážitkem, který vás bude bavit sdílet s přáteli a rodinou. Ať už hledáte napínavé sci-fi, srdceryvné fantasy nebo děsivé hororové příběhy, v naší Kategorii knihy najdete knihu, která vám bude přesně vyhovovat.