Stribur

Neohodnoceno
stribur 0
265 Kč –24 %

Tomáš je racionálně uvažující vysokoškolský učitel chemie. Jednoho večera se dopustí dobrého skutku, kterého možná bude litovat - půvabná dívka, kterou v žižkovském tunelu rytířsky zachránil před dvojicí opilců, o sobě totiž hned na prvním rande bezostyšně tvrdí, že je rodovou čarodějkou a pečuje na Vítkově o dryády a víly.

Nevěří jí, ale přece se nechá zlákat na noční výpravu a doufá, že jde jen o studentskou recesi. Skřeti v pražském podzemí jej poměrně rychle přesvědčí o opaku.

265 Kč –24 % 199 Kč 199 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Baskeťák Tomáš Anděl učí chemii na vysoké a spoléhá pouze na vědu. Jednoho večera zažene dvojici obejdů, kteří v žižkovském tunelu ohrožovali půvabnou dívku.

Mladičká Eleonora přijme poznání na rande, ale to se příliš nevydaří, neboť mu do očí o sobě tvrdí, že je rodová čarodějka pečující na Vítkově o dryády a víly.

Tomáš přesto souhlasí s doprovodem hezké sedmnáctky na jednu noční výpravu - nevěřícího chemika však Eleonora zavede do pestrého světa fantastických bytostí, přizpůsobených moderním časům.

Nejen současná Praha se tak pro něj změní v pozoruhodné dějiště dobrodružství, kde není nouze o magii a nebezpečná překvapení...

Kód Kód: 135
Jméno značky: Časopis XB-1, s.r.o.
Kategorie: Knihy XB-1
Hmotnost: 0.5 kg