Hvězdní vandráci

Neohodnoceno
Risa Vandraci obalka
250 Kč –20 %

Mladý, nepříliš úspěšný bojovník ve válečných robotech Jarmil Mařák nedobrovolně odlétá coby nový člen posádky kosmické lodě kamsi do vesmíru a prochází tvrdou školou života - co myslíte, obstojí v ní?

* * *

„Nefalšovaná kosmická střílečka jako ze Zlaté éry SF, hravá, pestrá, dobrodružná!"

Františka Vrbenská

250 Kč –20 % 199 Kč 199 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Mladý, nepříliš úspěšný bojovník ve válečných robotech Jarmil Mařák nedobrovolně odlétá coby nový člen posádky kosmické lodě kamsi do vesmíru.

Majitel patří k takzvaným „vandrákům“, nebo „šmejdům“, či... prostě k lidem, kteří šmejdí vesmírem a hledají příležitostné výdělky, artefakty, a zajímavé či ztracené věci – neboli šlohnou, na co přijdou, jak tvrdí jejich kritici. Ale ti také připouštějí, že „vandráci“ nepatří mezi krvavé, vražedné piráty. Většinou se ale pohybují na hraně zákona, leckdy i za ní a jak se zachovají, když se dostanou na dosah životní kořisti???

Že vesmír je báječné místo pro život si tedy může myslet jen ten nejnaivnější mameluk. Na každém kroku tu číhají záludnosti, které vás mohou připravit o život natotata.

A pokud to neudělá samotný černočerný vesmír, tak se o to budou snažit lidé - konkurenti, nepřátelé, závistivci,... vždyť každý chce přežít, zbohatnout, zvítězit...

... a jako vždy je to na úkor někoho jiného.

 

Kód Kód: 136
Jméno značky: Časopis XB-1, s.r.o.
Kategorie: Knihy XB-1
Hmotnost: 0.5 kg