Vychází třetí Vandráci, Krvavé Vánoce skladem...

Třetí Vandráci od Vlada Ríši jsou v tiskárně a začátkem května 2022 budou určitě i ve vaší knihovně. Neneche si ujít další dobrodružství Jarmila Mařáka, které Vlado nazval "Sebevražedná mise" a které vás nyní zavede do dalšího kouta vesmíru kde Jarmil potká...

Pro ty, kdo netuší, o čem píšu, je to jednoduché - mladý, nepříliš úspěšný bojovník ve válečných robotech Jarmil Mařák po štrapáci z dvou předchozích dílů zdědil kosmickou loď a „povolání“ hvězdného vandráka.  Patří tedy k lidem, kteří putují vesmírem a hledají příležitostné výdělky, pašují artefakty, zajímavé věci a šlohnou, na co přijdou – jak tvrdí jejich nepřátelé.

Většinou se vandráci pohybují na hraně zákona a leckdy i za ní. Občas šlápnou na kuří oko někomu, kdo si to nemusí nechat líbit, jindy je využívají bohatí a vlivní lidé pro své utajené a riskantní záměry. Jarmilův život mnohdy visí na vlásku - Vesmír je drsná milenka, kdo se však nevzdá, dokáže nejen přežít a odnést si pohár pro vítěze, ale také třeba cenu, o níž snil.

Knihu si lze nyní koupit a zajistit, stejně jako v případě předchozí sbírky povídek Krvavé Vánoce, její první vydání.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení