Bájná stvoření

Neohodnoceno
Akce Tip
Bajna stvoreni
299 Kč –33 %

Editor sborníku nabídl významným českým autorům námět, který je nesevřel v příliš úzkých mantinelech. Proto jsou povídky ve sborníku velmi různorodé - objevují se v nich jednorožec, žraločí božstvo, šamanka v apokalyptické společnosti, různé typy duchů, krvavý bazilišek a mladičká čarodějka žijící v dnešní Praze, indické hadí božstvo, leviatan či dokonce jedna z autorek...

 

 

299 Kč –33 % 199 Kč 199 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Sborník povídek z pera českých sci-fi a fantasy autorů a autorek na téma bájná stvoření vás překvapí, kam všude se ve světě SFFH lze dostat; samozřejmě za předpokladu, že tvůrci povídek před tím popustili uzdu své fantazii a vykouzlili příběhy plné bájných stvoření.

Ať už se jedná o jednorožce, žraločí či indické hadí božstvo, šamanku v apokalyptické společnosti nebo různé typy duchů, vše je perfektně zakomponováno do rozličných příběhů, které se odehrávají i na velmi exotických místech naší planety a v různých obdobích lidské civilizace.

Velmi překvapivé jsou pak povídky, ve kterých se jako bájná stvoření objeví krvavý bazilišek a mladičká čarodějka žijící v dnešní Praze či dokonce jedna z autorek této knihy.

 
 
Kód Kód: 141
Jméno značky: Časopis XB-1, s.r.o.
Kategorie: Knihy XB-1
Hmotnost: 0.5 kg