Obličejový pološtít bílý - rouška

Neohodnoceno
SLIMSHIELD - OCHRANNÁ MASKA NA Rty a nos. IDEÁLNÍ PRO SPORT, PROCHÁZKY ATD... ALTERNATIVA K TRADIČNÍM MASKÁM! SPLNĚNÍ EPIDEMIOLOGICKÝCH POŽADAVKŮ! Testováno na mnoha PRACOVIŠTÍCH ve Slezsku a Malopolsku poskytuje ochranu obličeje. Chránič úst a nosu je výrobek vyrobený z PET-G polyesteru, vhodný k dezinfekci alkoholem a při teplotě 80 stupňů Celsia. Každá polomaska má fólii na ochranu před poškrábáním při přepravě - kupující má po odstranění fólie křišťálově čistou čočku. Rám je velmi lehký - pro nositele sotva znatelný, spočívá na špičce nosu jako brýle. Poskytuje pohodlí při práci. Použití masky snižuje riziko kontaktu s bakteriemi a bakteriemi. a nezpůsobuje uživateli žádnou únavu. Všechny naše produkty jsou před zabalením dezinfikovány, takže si můžete být jisti, že zboží, které obdržíte, je sterilní. Ideální alternativa k maskám, protože poskytuje větší pohodlí při dýchání a k tradičním helmám díky snadnému použití. Velmi snadná „rychlá“ výměna, kterou lze také objednat samostatně.
149 Kč 123,14 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

SLIMSHIELD - OCHRANNÁ MASKA NA Rty a nos.

IDEÁLNÍ PRO SPORT, PROCHÁZKY ATD...

ALTERNATIVA K TRADIČNÍM MASKÁM! SPLNĚNÍ EPIDEMIOLOGICKÝCH POŽADAVKŮ!

Testováno na mnoha PRACOVIŠTÍCH ve Slezsku a Malopolsku poskytuje ochranu obličeje.

Chránič úst a nosu je výrobek vyrobený z PET-G polyesteru, vhodný k dezinfekci alkoholem a při teplotě 80 stupňů Celsia.

Každá polomaska má fólii na ochranu před poškrábáním při přepravě - kupující má po odstranění fólie křišťálově čistou čočku.

Rám je velmi lehký - pro nositele sotva znatelný, spočívá na špičce nosu jako brýle. Poskytuje pohodlí při práci.

Použití masky snižuje riziko kontaktu s bakteriemi a bakteriemi. a nezpůsobuje uživateli žádnou únavu.

Všechny naše produkty jsou před zabalením dezinfikovány, takže si můžete být jisti, že zboží, které obdržíte, je sterilní.

Ideální alternativa k maskám, protože poskytuje větší pohodlí při dýchání a k tradičním helmám díky snadnému použití.

Velmi snadná „rychlá“ výměna, kterou lze také objednat samostatně.

Kód Kód: VKD01_DS71443017
Jméno značky: Popron.cz
Kategorie: Respiratory, dezinfekční gely, sterilizátory
Hmotnost: 1 kg