Malý otočný držák na mobil

Neohodnoceno
Obsah balení: 1x otočný držák Technická specifikace: Rozměry produktu: 5 x 5 x 3,5 cm Rozměry balení: 6 x 6 x 4 cm Materiál: plast + silikonová vrstva Barva: černá Nalepovací držák Otočná hlavice o 360° Na všechny typy telefonů Všestranné využití Připevníte bez vrtání Lze použít opakovaně
105 Kč 86,78 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

Do auta k navigování, do kuchyně k vaření… A kam ho umístíte vy?

  • Na telefony všech typů
  • Široká škála využití - do auta i kuchyně
  • Není potřeba složitě připevňovat - stačí nalepit
  • Hlavice otočná o 360°

Při vaření se sem tam hodí mrknout do telefonu na recept, v autě zase často využíváme navigaci v telefonu, v kanceláři pak telefon můžete využívat jako přehrávač. S nalepovacím držákem budete mít mobil pěkně po ruce a navíc si jeho umístění přizpůsobíte přesně podle vaší potřeby. Držák totiž disponuje hlavou, která je otočná o 360 stupňů a jeho instalace i používání je opravdu snadné. 

Navíc nemusíte vůbec vrtat do zdi, ani si jinak přidělávat práci. Držák jednoduše nalepíte na požadovaný podklad. Poté sejmete lepítko i z hlavice a přiložíte telefon či tablet. Takhle jednoduché to je! Nemusíte dokonce ani studovat, jestli je držák vhodný zrovna pro váš telefon. Jakmile telefon z držáku sundáte, je potřeba vrstvu omýt pod tekoucí vodou a nechat oschnout. Poté je držák znovu přirpaven k používání. 

 

Kód Kód: VKD01_DS73649097
Kategorie: Mobilní telefony a příslušenství
Hmotnost: 1 kg