Předplatné XB-1 - 12 měsíců ČR

Neohodnoceno
Tip
XB1 2020 05
ZDARMAZDARMA

Pokud chcete, budeme vám posílat XBčko 12 měsíců, můžete v poznámce určit, od kdy. Jinak ho začnete dostávat od následujícího měsíce, uzávěrkou pro objednávku/platbu je 15. den měsíce předcházejícího první dodávce.

Všichni předplatitelé na 12 měsíců, kteří objednají v současné slevě (objednávky do 31.10.2023) budou v listopadu slosováni a tři z nich obdrží USB s  kompletním archivem XB-1 (2010 - 2022) ve formátu pdf!

1 500 Kč 1 363,64 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Před třiceti lety pobíhali po Praze členové redakce Ikarie (včetně „otců zakladatelů“ Ondřeje Neffa a Jaroslava Olši, jr.) s tykadélky na hlavách a vlastnoručně prodávali první číslo prvního oficiálního sci-fi časopisu v Československu. Dnešní doba byla tou sci-fi „blízké budoucnosti“, o které tehdy psali autoři SFFH.

Ikarií a posléze XB-1 nebo povídkovými sbírkami/romány, které byly vydány, prošli prakticky všichni čeští autoři, kteří nyní tvoří základ české sci-fi. Právě tak díky redaktorům zahraniční sci-fi, kteří dokázali přinést milovníkům tohoto žánru to nejzajímavější, co se hlavně ve světě urodilo, se podařilo a po „konci“ Ikarie v listopadu 2010 a jejímu plynulému nahrazení XB-1 se i nadále daří vydávat mnohé povídky, oceněné nejprestižnějšími cenami.

Obrázek je pouze ilustrační.

Kód Kód: 55
Jméno značky: Časopis XB-1, s.r.o.
Kategorie: Předplatné
Hmotnost: 3.6 kg